Urodziny

Zafunduj swojemu urwisowi nie zapomniane przyjęcie urodzinowe, zapewniając mu moc zabawy, uśmiechu i niespodzianek! Przygotowując imprezę urodzinową uwzględniamy indywidualny charakter zabawy, wiek uczestników oraz specjalne życzenia jubilata. Chętnie przyjedziemy do Ciebie i urządzimy zabawę dla jubilata i jego gości w salonie, dużym pokoju, ogrodzie, na tarasie, czy w restauracji, szkole, przedszkolu, świetlicy osiedlowej. Zapraszamy także do naszych miejsc partnerskich jak: Dom Kultury „BAKARA” czy Restauracja – Pergola.

Wybierz temat z naszych propozycji lub zaproponuj swój – podejmujemy każde wyzwanie!

ALOHA PARTY

Poczuj gorący Hawajski klimat, będzie taniec Hula, akrobacje sportowe, wykonamy oryginalne naszyjniki, nie zabraknie zabawy z Hula-Hop i limbo.

WYSPA SKARBÓW

Przejdź pirackie testy na spostrzegawczość, zręczność, zdobądź zaufanie kapitana, upodobnij się do pirackiej załogi, a nagroda cię nie minie – mapa do skarbu. Sprawdź czy razem z przyjaciółmi uda się go odnaleźć!

W CYRKOWYM NAMIOCIE

Scenariusz pełen kolorowych zabaw z Klownem i zagadek, będą poszukiwania czerwonego nosa, wizyta w gabinecie luster, łamigłówki i zabawy sprawnościowe oraz taneczne.

WESOŁA ZAGRODA

Zapraszamy do naszego zwierzyńca, to nie lada gratka dla wszystkich małych milusińskich, będą zabawy z ogonkami, papierowe maski, oraz konkurencje sprawnościowe.

INDIAŃSKA WIOSKA

Świat Ameryki Południowej stoi przed wami otworem, poznaj jego mieszkańców i ich zwyczaje, zrobimy Indiańskie pióropusze, urządzimy konkurs łuczniczy oraz mini podchody.

OLIMPIADA SPORTOWA

Nie lada gratka dla miłośników sportów, zmierz się w konkurencjach indywidualnych i zespołowych, przestrzegaj zasad fair play, sprawdź swoją wiedze o przepisach i sportowcach.

 

PRZEBUDZENIE MOCY

Scenariusz dla fanów sagi Gwiezdne Wojny, sprawdź jaka moc drzemie w Tobie, spróbuj sił w walce na miecze, skoncentruj swoją moc, poznaj zakon rycerzy Jedli.

 

STUMILOWY LAS

Gdzie chowają się najlepsi przyjaciele Kubusia Puchatka, skosztuj słodkiego miodku, odnajdź ogon Kłapouchego i brykaj z wesołym Tygryskiem.

 

KRAINA LODU

Zapraszamy do mroźnej krainy z Elsą i jej przyjaciółmi, będziemy stroić się na bal, wykonamy śnieżną koronę, nie zabraknie taniec z różdżką oraz wesołych zabaw z Olafem.

 

ŚWIAT MYSZKI MINI

Witamy u Disneya, sprawdzimy co kryje się w mojej torebce, urządzimy wesołe psikusy, zorganizujemy zabawę taneczną oraz zawody sportowe.

 

Dlaczego ASOBI ?

Urodziny dla każdego jubilata i jego rodziny to najważniejsze święto w roku. Wiążą z nim swoje nadzieje, marzenia i pomysły. W swojej pracy bierzemy pod uwagę oczekiwania naszych klientów, każdy scenariusz traktujemy indywidualnie, dopasowując do potrzeb i zainteresowań.

Facebook